Våra kontor


Kontakt

Postadress

Kraftkonsult AB
Box 130
826 23 Söderhamn

Växel: 010-482 50 00
Epost: info@kraftkonsult.nu

Faktureringsadress

Kraftkonsult i Skandinavien AB
Fack 2171
Box 3038
831 03 Östersund

Epost: faktura@kraftkonsult.nu

Bertil Andersson

Beredning / Projektering
010-482 50 36
bertil.andersson@kraftkonsult.nu

Thomas Bartha

VD
010-482 50 21
thomas.bartha@kraftkonsult.nu

Kajsa Bengtsson

Avtals- och tillståndsfrågor
010-482 50 29
kajsa.bengtsson@kraftkonsult.nu

Ronnie Dannebrant

Projektledning
010-482 50 43
ronnie.dannebrant@kraftkonsult.nu

Veronica Ericsson

Avtals- och tillståndsfrågor, GNSS-mätning
010-482 50 12
veronica.ericsson@kraftkonsult.nu

Jörgen Halvarsson

Beredning / Projektledning
010-482 50 30
jorgen.halvarsson@kraftkonsult.nu

Anders Jansson

Beredning / Projektledning
010-482 50 15
anders.jansson@kraftkonsult.nu

Lisa Johansson

Ekonomichef
010-482 50 22
lisa.johansson@kraftkonsult.nu

Christian Larsson

Beredning / Projektering
010-482 50 31
christian.larsson@kraftkonsult.nu

Christoffer Laurin

Beredning / Projektering
010-482 50 16
christoffer.laurin@kraftkonsult.nu

Mattias Leek

Beredning / Projektering
010-482 50 28
mattias.leek@kraftkonsult.nu

Saad Mushtaq

Beredning / Projektering
010-482 50 23
saad.mushtaq@kraftkonsult.nu

Vilhelm Rosén

Beredning / Projektering / Programutveckling
010-482 50 27
vilhelm.rosen@kraftkonsult.nu

Ola Sjölander

Beredning / Projektering
010-482 50 14
ola.sjolander@kraftkonsult.nu

Ulrika Strandman

Ekonomiadministratör
010-482 50 25
ulrika.strandman@kraftkonsult.nu

Jörgen Söderholm

Projektledning
010-482 50 39
jorgen.soderholm@kraftkonsult.nu

Kristian Söderholm

Beredning / Projektering
073-976 95 42
kristian.soderholm@kraftkonsult.nu

Magnus Wiklund

Beredning / Projektering
010-482 50 33
magnus.wiklund@kraftkonsult.nu

Richard Hedin

Beredning / Projektering
010-482 50 37
richard.hedin@kraftkonsult.nu

Sven Dahlqvist

Projektledare / Besiktningsman
010-482 50 13
sven.dahlqvist@kraftkonsult.nu

Jonas Andersson

Konsultchef
070-693 55 41
jonas.andersson@kraftkonsult.nu

Martin Georgii

Projektledning
010-482 50 34
martin.georgii@kraftkonsult.nu

Tess Gådin

Teknisk dokumentation
010-482 50 32
tess.gadin@kraftkonsult.nu

Göran Olsson

Projektledning
010-482 50 40
goran.olsson@kraftkonsult.nu

Emma Johansson

Konstruktör / Elteknisk konsult
010-482 50 45
emma.johansson@kraftkonsult.nu

Jonna Söderberg

Beredning / Projektering
010-482 50 17
jonna.soderberg@kraftkonsult.nu